Ahmad’s SAGA # Index

*** Untuk men CARI lain-lain TAJUK sila KLIK pada bulan di bawah ARCHIVES di kanan SKRIN, kemudian SKROL.

(Pengguna smartphone (SP) sila SEARCH di sudut atas-kanan skrin SP anda)

Ahmad’s SAGA # Index:

20130616_080013

A h m a d ’s S A G A

#201: A catalyst of changehttps://4uni2c.com/2012/12/24/ahmads-saga-201-a-catalyst-of-change/
#001 : Kes Ahmad Pemangkin …. – https://4uni2c.com/2012/11/12/ahmads-saga-001/
#002 : Bila Guru Kencing Berdiri – https://4uni2c.com/2012/11/15/bila-guru-kencing-berdiri/
#003 : Kisah BERUANG mengaku ARNAB – https://4uni2cdotcom1.wordpress.com/2012/11/11/kisah-beruang-mengaku-arnab/?preview=true&preview_id=78&preview_nonce=332b2e8e7a

Selingan :

Konspirasi Penganiyaan terhadap pewaris-pewaris Almarhum Sultan Johor

Sila KLIK –> http://www.peguamkamalmenulis.blogspot.jp/2012/10/dari-baik-jadi-musuh-part-2.html

#004 : Persepsi Seorang “Penangite” – https://4uni2c.com/2012/11/16/ahmads-saga-004-persepsi-seorang-penangite/
#005 : Strategi Ikan Todak – https://4uni2c.com/2012/11/16/strategi-ikan-todak/
#006 : Kisah Si Kentut Busuk – https://4uni2c.com/2012/11/19/ahmads-saga-006-kisah-si-kentut-busuk/
#007 : Pendakwaan TerPILIH – https://4uni2c.com/2012/11/21/ahmads-saga-007-pendakwaan-terpilih/
#008 : Dipaksa mengku ‘Zul Yahaya’ – https://4uni2c.com/2012/11/23/ahmads-saga-008-dipaksa-mengaku-zul-yahaya/
#009 : … SB mohon maaf …. – https://4uni2c.com/2012/11/26/ahmads-saga-009-sb-mohon-maaf/
#010 : Strategi BARUA Jepang – https://4uni2c.com/2012/11/29/ahmads-saga-010-strategi-barua-jepang/
#011 : Koban Kakak – https://4uni2c.com/2012/12/02/ahmads-saga-011-korban-kakak/
#012 : Polis pun KELIRU – https://4uni2c.com/2012/12/07/ahmads-saga-012-polis-pun-keliru/
#013 : Janji diCAPATI – https://4uni2c.com/2012/12/09/ahmads-saga-013-janji-dicapati/
#014 : Adik Aminulrasyid Lebih Malang – https://4uni2c.com/2012/12/13/ahmads-saga-014-adik-aminulrasyid-lebih-malang/
#015 : Peguam GANGGU Kerja Polis – https://4uni2c.com/2012/12/16/ahmads-saga-015-peguam-ganggu-kerja-polis/
#016 : Gajah Sama Gajah Berjuang – https://4uni2c.com/2012/12/30/ahmads-saga-016-gajah-sama-gajah-berjuang/
#017 : Bagai berHAKIMkan BERUK – https://4uni2c.com/2013/01/10/ahmads-saga-017-bagai-berhakimkan-beruk/
#018 : IKTIBAR Untuk Semua – https://4uni2c.com/2013/01/17/ahmads-saga-018-iktibar-untuk-semua/
#019 : Mengapa berHIJRAH ? – https://4uni2c.com/2013/02/04/ahmads-saga-019-mengapa-berhijrah/
#020 : A Friend in Need is The Friend Indeed – https://4uni2c.com/2013/02/05/ahmads-saga-020-a-friend-in-need-is-a-friend-indeed/
#021 : Undang-undang Perlu diHORMATi semua – https://4uni2c.com/2013/02/28/ahmads-saga-021-undang-undang-perlu-dihormati-semua/
#022 : CAHAYA di Hujung Terowong: https://4uni2c.com/2013/05/18/550/
#023 : Wujud Kes Prima Facie – https://4uni2c.com/2013/06/27/ahmads-saga-023-wujud-kes-prima-facie/
#024 : Garbage in Garbage Out – https://4uni2c.com/2013/09/19/ahmads-saga-24-garbage-in-garbage-out-gigo/
#025 : Hakim: Tanpa Takut & Ikut – https://4uni2c.com/2013/10/09/ahmads-saga-025-hakim-tanpa-takut-ikut/
#026 : Terhukum Sebelum Disabitkan Kesalahan – https://4uni2c.com/2013/10/17/ahmads-saga-026-terhukum-sebelum-disabitkan-kesalahan/
#027 : Yang Dihukum Tidak Mestinya Bersalah – https://4uni2c.com/2013/10/22/ahmads-saga-027-yang-dihukum-tidak-mestinya-bersalah/
#028 : Berbaloikah Ahmad Merayu ? – https://4uni2c.com/2013/11/04/ahmads-saga-028-berbaloikah-ahmad-merayu/
#029 : Tahniah Untuk Ahmad – https://4uni2c.com/2014/01/18/ahmads-saga-029-tahniah-untuk-ahmad/

#030 : Kini bergelar Doktor https://4uni2c.com/2019/09/24/ahmads-saga-kini-bergelar-doktor/

Daulat Rakyat

** Untuk ke menu UTAMA sila KLIK: http://www.4uni2c.com

~ by OPajar on 2013-12-11.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: